Služby

Adresný a neadresný directmail
Získejte nové zákazníky díky direct marketingu. Zajistíme doručení listovní zásilky přímo na adresy vašich stávajících nebo potenciálních zákazníků
Více informací
Zásilky věrnostních programů
Pomůžeme vám se správou věrnostního programu pro vaše zákazníky. Víme už jak na to a celý proces jsme schopni za vás zpracovat.
Více informací
Příprava kampaní
Poradíme vám a zpracujeme celou vaší zakázku od začátku až do konce. Jsme specialisté na tradiční direct mail s dlouholetou zkušeností a přinášíme vám komplexní servis.
Více informací
Výroba a potisk obálek
Díky tiskovým kapacitám přímo pod naší střechou, jsme na našich strojích schopni vytisknout obálky přizpůsobené na míru vaší zásilce.
Více informací
Výroba tiskovin
Zajistíme kompletní přípravu a výrobu tištěných materiálů včetně obálek. Díky kvalitnímu zázemí a vybavení vám zaručíme včasné dodání a kvalitní produkci.
Více informací
Personifikace zásilek
Postaráme se o správné oslovení vašich zákazníků. Do dopisu také doplníme vše dle vašich potřeb.
Více informací
Kompletace a balení zásilek
Individuálně řešíme kompletace a balení menších i větších zásilek. Ať už si budete přát zabalit s vaším sdělením téměř cokoliv. Vše rychle a spolehlivě pod jednou střechou.
Více informací
Databázový marketing
Poradíme vám s výběrem správné cílové skupiny a pomůžeme vám s databází kontaktů. Od kontroly správnosti dat až po jejich opravu.
Více informací